Dedykowane aplikacje webowe dla firm Warszawa

 

Tworzymy dedykowane aplikacje webowe z wykorzystaniem bezpiecznych, stabilnych i skalowalnych technologii. Projektujemy od architektury rozwiązania, po interakcje z użytkownikami. Dysponujemy całym zespołem niezbędnych kompetencji do zbudowania złożonych aplikacji, od project managera, przez architekta, programistów, projektantów UX, aż po testerów. Im bardziej niestandardowy projekt, tym większą ekscytację odczuwa cała nasza ekipa.

Ecommerce. Budowanie dedykowanego rozwiązania ecommerce pozwala na doskonałe dopasowanie oprogramowania do modelu sprzedażowego, specyfiki rynku czy podkreślenia przewagi konkurencyjnej.

Software-House. Wspieramy większe zespoły, w których brakuje rąk na pokładzie. Wiemy, co znaczy praca pod presją, więc kiedy trzeba zakasać rękawy. Można na nas liczyć.

Start-Up. Jesteśmy partnerem technologicznym naszych Klientów. Budując aplikacje webowe, wokół których oparty jest cały biznes nowego startupu, stawiamy na partnerskie relacje. Pomagamy i doradzamy w procesie projektowania produktu cyfrowego.

Agencje digitalowe/kreatywne. Nasze zaplecze technologiczne wspiera też inne organizacje w tworzeniu produktów cyfrowych. Jako podwykonawca agencji jesteśmy w stanie zaangażować się do projektu już od momentu zbierania wymagań.

Aplikacje internetowe, zwane także webowymi, to programy pracujące na serwerze i komunikujące się z użytkownikiem za pomocą sieci komputerowej z wykorzystaniem przeglądarek internetowych, pełniących funkcję interfejsu. Ma ona za zadanie dostarczać internaucie konkretną usługę poprzez reagowanie na wykonane przez niego akcje. W tym celu konieczny jest zwykle dostęp do internetu, choć istnieją również aplikacje webowe, które potrafią obsłużyć i tymczasowo działać bez połączenia z siecią, na podstawie danych przechowywanych w pamięci przeglądarki.

Z punktu widzenia użytkownika aplikacja internetowa wygląda niemal identycznie jak zwykła strona WWW. Podobnie jak w przypadku zwykłej strony, by uruchomić aplikację, należy otworzyć przeglądarkę i wpisać adres. Istnieją jednak pewne różnice pomiędzy aplikacją a witryną internetową, które pozwalają bardziej wtajemniczonym obserwatorom na rozpoznanie, z czym właściwie mają do czynienia.

1. Kontakt i omówienie zapytania

 

Skontaktuj się z nami i przekaż nam czego poszukujesz. Im więcej informacji uzyskamy na tym etapie tym szybciej przedstawimy naszą ofertę.

2. Przedstawiamy ofertę

 

Po przeanalizowaniu Twoich potrzeb, przedstawimy najlepiej dopasowaną ofertę. Może zaproponujemy Tobie rozwiązania których nie brałeś jeszcze pod uwagę!

3. Realizujemy zlecenie

 

Realizujemy dla Ciebie zlecenie. Po jego zakończeniu zapytamy czy jesteś zadowolony. Na koniec poprosimy abyś nas polecił innym!