Przewaga dzięki oprogramowaniu! Software Development.

 

CoderApps – Software house który dostarcza profesjonalne rozwiązania IT pomagające firmom o każdej wielkości.

 

Specjalizujemy się w technologii IT użytecznej dla biznesu z potężna bazą referencji naszych zadowolonych Klientów. Jesteśmy ekspertami we wdrażaniu systemów ERP do zarządzania przedsiębiorstwami, systemów CRM do zarządzania relacjami z Klientami oraz systemów Business Intelligence do wspomagania podejmowania decyzji. Zajmujemy się także systemami do obiegu spraw i dokumentów w przedsiębiorstwie, narzędziami usprawniającymi codzienną pracę biurową, systemami workflow do zarządzania procesami, jak również oprogramowaniem do zarządzania treścią.

Każda rozwijająca się firma stawia na nowoczesne rozwiązania IT. Systemy informatyczne pomagają w usprawnieniu wielu procesów, co przekłada się na lepsze funkcjonowanie przedsiębiorstwa jako całości. Proponujemy innowacyjne oprogramowanie dla biznesu, które uwzględniają najlepsze praktyki i globalne standardy. Oferujemy aplikacje dla firm z różnych branż – m.in. z finansowej, logistycznej, handlowej, czy poligraficznej.

Specjalizujemy się we wdrażaniu systemów ERP do zarządzania firmą, a także systemów CRM, które wspomagają budowanie wartościowych relacji z Klientami. Ponadto zajmujemy się implementacją rozwiązań informatycznych typu Business Intelligence upraszczających proces podejmowania decyzji. Nasze usługi obejmują także dostarczanie systemów do obiegu dokumentów, automatyzacji przepływów pracy (workflow), służących do zarządzania procesami oraz systemów zarządzania treścią i bazami wiedzy.

Bardzo często wśród naszych Klientów są firmy z branży produkcyjnej lub finansowej. To dlatego, że posiadamy bardzo duże doświadczenie i wiedzę w tych obszarach, dzięki czemu jesteśmy w stanie dzielić się naszymi pomysłami na optymalizację procesów biznesowych podczas realizacji projektów.

Dostarczamy zarówno oprogramowanie idealne dla małych firm, jak i dopasowane do potrzeb dużych przedsiębiorstw. Zapraszamy do współpracy i zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

1. Kontakt i omówienie zapytania

 

Skontaktuj się z nami i przekaż nam czego poszukujesz. Im więcej informacji uzyskamy na tym etapie tym szybciej przedstawimy naszą ofertę.

2. Przedstawiamy ofertę

 

Po przeanalizowaniu Twoich potrzeb, przedstawimy najlepiej dopasowaną ofertę. Może zaproponujemy Tobie rozwiązania których nie brałeś jeszcze pod uwagę!

3. Realizujemy zlecenie

 

Realizujemy dla Ciebie zlecenie. Po jego zakończeniu zapytamy czy jesteś zadowolony. Na koniec poprosimy abyś nas polecił innym!