Systemy CRM – system specjalnie dla Twojej firmy Warszawa

 

Systemy CRM – system specjalnie dla Twojej firmy.

 

Potrzeby naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego w naszej ofercie znajdziesz wiele narzędzi pomocnych w prowadzeniu biznesu. Nasze możliwości są jednak dużo większe – możemy dopasować do Twoich potrzeb już istniejący system lub stworzyć zupełnie nowy – specjalnie dla Twojej firmy. 

Systemy na zamówienie. Jeśli chodzi o tworzenie systemów nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Gdy zawodzą inne rozwiązania, możemy wspólnie wypracować narzędzie, które rozwiąże problemy, będzie wspierać i usprawniać procesy w Twoim przedsiębiorstwie. Działamy szybko i skutecznie, wdrożenie jest uzależnione od stopnia skomplikowania projektu, ale trwa nie dłużej niż kilka miesięcy, a zwykle jest to zaledwie kilka tygodni. Po wdrożeniu możesz nadal liczyć na nasze pełne wsparcie techniczne. I to wszystko w konkurencyjnych cenach.

Zwiększ efektywność. Jeśli chcesz zwiększyć efektywność w swojej firmie warto poznać nasze systemy wspierające organizację pracy. Wachlarz rozwiązań jest bardzo szeroki – tworzymy rozwiązania, które pomagają zarządzać zadaniami, ułatwiają generowanie pism czy wspierają wymianę dokumentów między pracownikami. Cechą wspólną naszych narzędzi jest skuteczność i łatwość użycia oraz to, że pozwalają wprowadzić do biznesu zupełnie nowe możliwości.

Co to jest system CRM? CRM z ang. Customer Relationship Management, jest strategią polegającą na skutecznym zarządzaniu relacjami z klientem przy użyciu narzędzi informatycznych mających na celu wsparcie i automatyzację czynności handlowych. Właściwie dobrany system CRM jest narzędziem codziennej pracy zarówno dla handlowca jak i managera.

1. Kontakt i omówienie zapytania

 

Skontaktuj się z nami i przekaż nam czego poszukujesz. Im więcej informacji uzyskamy na tym etapie tym szybciej przedstawimy naszą ofertę.

2. Przedstawiamy ofertę

 

Po przeanalizowaniu Twoich potrzeb, przedstawimy najlepiej dopasowaną ofertę. Może zaproponujemy Tobie rozwiązania których nie brałeś jeszcze pod uwagę!

3. Realizujemy zlecenie

 

Realizujemy dla Ciebie zlecenie. Po jego zakończeniu zapytamy czy jesteś zadowolony. Na koniec poprosimy abyś nas polecił innym!